T-obchody.cz

Rozšířené vyhledávání

Váš košík je prázdný!

Nachazíte se: Titulní stranaT-obchody.czZahradní nábytekSladké lenošení v zahradním lehátku

Informace o prodejci

T-obchody.cz

T-obchody.cz

0 % / hlasovalo: 0

Specializujeme se na kvalitní zboží za tu nejlepší cenu.

O nás

Kontakty
IČ: 43525121
604 231 757
info@t-obchody.cz

Kontakt

Michael Sibera
Ústecká 268
56151 Letohrad, CZ

O nás

reklama

Sladké lenošení v zahradním lehátku

15. 12. 2017

Sladké lenošení v zahradním lehátku

 Mohlo by se vám hodit zahradní lehátko, nemyslíte?

 Jestliže si chcete pořídit zahradní nábytek, pro sladké lenošení na zahradě, potřebujete i pohodlná zahradní lehátka. Zahradní lehátka, která jsou skládací a polohovatelná se dnes vyrábějí z pevnějších hliníkových trubek a jsou trvanlivější, než dříve. Jsou velmi lehká a snadno přenosná. Můžete mít i dřevěná a kovová zahradní lehátka, která jsou vybavena kolečky pro snadný provoz. Na relaxační poležení na zahradě si připlaťte za kvalitu. V přívětivé cenové relaci najdete i lehátka plastová, která jsou skládací s polohováním pod hlavou a mají často i snímatelný podnožník. Abyste nemuseli ležet na plastu, pořiďte si pěkné polstry.

<font size="5">Matrace a polstry na zahradní lehátka</font>
Na sluníčku se plasty, kov i dřevo často nepříjemně rozpálí, nebo jsou naopak studené a tvrdé. Pořídit si proto můžete i pohodlnou matraci. Pro příjemný komfort volte matraci alespoň 4 cm vysokou, naplněnou velmi poddajným a pružným materiálem. Výhodou je, že ji na noc nebo v nepříznivém počasí pouze sbalíte domů a plastové lehátko pak na dešti můžete nechat. Polohovací lehátka z hliníku, třeba s podložkou z příjemně perforovaného plastu či z pevnějšího a odolnějšího hliníku, vám poskytnou snazší manipulaci s lehátky, než dovolují ty s celoplastovým korpusem. Mají i velmi dlouhou životnost. Pokud je výplet plastový, je o něco choulostivější na mechanické poškození vůči zadrhnutí nebo na nerovnoměrnému zatížení. Luxusní zahradní lehátka vám pak poskytnou dostatečný komfort.
<font size="5">Luxusní zahradní lehátka</font>
Krásná lehátka exotického dřeva nebo z tvrdé akácie vám budou dlouho sloužit. Skládací i polohovací mechanismy jsou u těchto lehátek různé. Dá se z nich složit křeslo na sezení, někdy jsou jen k ležení a jejich podhlavník i podnožník lze polohovat v mírném sklonu. Zahradní lehátko s dobře ušitou matrací vám dopřeje vysoký komfort. Dřevo snese opravdu dost, ale nemělo by být vystavováno častému střídání vlhka a sucha. Proto je lepší jej na noc uklidit třeba pod střechu, kde na něj neprší a nepadá rosa. K bazénu volte týkové dřevo. Pravidelná roční údržba u dřeva je sice náročnější, ale vyplatí se. Oleje na ošetření volíme podle typu dřeva. Jak vybrat zahradní lehátko už po přečtení článku asi víte, tak si dopřejte skvělé pohodlí.
Rozšířené vyhledávání

reklama