Nachazíte se: Titulní strana--Reklama

Reklama

Návštěvnost

Aktuální výsledky návštěvnosti našeho portálu podle výsledků měření Google Analytics.

Omlouváme se, v tuto chvíli nejsou veřejně dostupné bližší informace k návštěvnosti portálu.


Inzertní a reklamní plochy

Krámky.cz nabízejí zájemcům o propagaci veškeré moderní i alternativní inzertní možnosti, včetně cíleného oslovení vybrané skupiny uživatelů serveru. Bližší informace, konkrétní ceník inzerce i údaje o obsazenosti bannerových či jiných reklamních ploch vám rádi sdělíme na vyžádání.

Kontakt – reklama
Jan Štěpaník
Email: jan.stepanik@xbizon.cz
Mobil: 733 133 010


Spolupracujeme

Přehled obchodních a marketingových partnerů, s nimiž Krámky.cz dlouhodobě spolupracují na zkvalitnění svých služeb i prezentaci zboží svých zákazníků.


NetDirect, s.r.o. (
www.netdirect.cz)
Česká společnost NetDirect s.r.o. je dodavatelem e-business aplikací v oblasti internetových obchodů a redakčních systémů. Od roku 2003 je NetDirect s.r.o. Microsoft Certified Partner, od roku 2007 pak Microsoft Gold Certified Partner.


ACOMWARE, S.R.O. (
www.acomware.cz)
Společnost Acomware s.r.o. nabízí svým zákazníkům a obchodním partnerům komplexní řešení pro jejich internetové podnikání. Tři základní pilíře úspěchu – ekonomický systém, internetový obchod a internetový marketing – zprostředkovává prostřednictvím léty ověřených produktů, mezi něž patří ekonomický systém Altus VARIO nebo internetové řešení ShopCentrik.

Dále spolupracujeme:


Chcete se stát našimi obchodními či marketingovými partnery? Pak nás neváhejte kontaktovat.

 

reklama