Nachazíte se: Titulní strana--Rádce úspěšného prodejce--Jak propagovat svůj Krámek (2. díl) – zvýraznění zboží

Jak propagovat svůj Krámek (2. díl) – zvýraznění zboží

Vydáno: 4. 11. 2009Diskuze: 0 příspěvků
Jak propagovat svůj Krámek (2. díl) – zvýraznění zboží

Minule jsme si řekli, jak začít propagovat svůj krámek na internetu skrz srovnávače cen. Dnes vás seznámíme s možnostmi, kterak zvýšit své prodeje v nákupním centru Krámky.cz. A není jich málo!

 

Prodejci jsou jen polovinou uživatelů Krámky.cz. Tou druhou, sluší se podotknout neméně významnou částí, jsou běžní návštěvníci a uživatelé, kteří hledají zajímavé zboží k nákupu.

 

Proč zvýraznit své zboží? 

V ideálním světě internetových obchodů by si zákazník prošel celý systém krámků, prohlédl všechno zboží ve všech obchodech, a teprve poté se rozhodl, co a kde nakoupí. Takový ideální zákazník je však pouze nereálný konstrukt. 

Ve skutečnosti nemá zákazník čas prohlížet kompletní obsah celého webu. Krámek jen prolétne a kliká většinou jen na to, co ho opravdu na první pohled zaujme. Barevně odlišené zboží přitahuje oči kolemjdoucího mnohem více než to, které leží v řadě s ostatními nevýraznými produkty v „regálu“.

V systému Krámky.cz existují dvě možnosti zvýraznění. Jednak zvýraznění konkrétního jednotlivého zboží nebo zvýraznění celého krámku. Jak na to a co vám to přinese?

 

Zvýraznění zboží 

Rozklikněte si ve své administraci detail zboží, které chcete zvýraznit před běžným nakupujícím. V horním menu vejděte do záložky „zvýraznění zboží“, jež je umístěna vpravo. Poté dle popsaných možností zvýraznění vyberte ten, který se vám nejvíce zamlouvá. 

Možností k výběru je více a je jen na vás, kterému dáte přednost. Ať už to je grafické podbarvení zboží ve výpisu, jeho označení ikonkou „Tip!“ či jeho zobrazení na titulní straně v boxu „Nabídka dne“. Všechny varianty mají něco do sebe a postupně můžete zkoušet, které prodeji vašich produktů prospívají nejlépe.

 

Zvýraznění celého krámku 

V administraci rozklikněte v boxu „Můj krámek“ řádek „Nastavení krámků“ a poté z podmenu „Zvýraznění krámku“. Ocitnete se v podobném okně s nastavením, jako v případě zvýraznění jednotlivého zboží. Tentokrát ale návštěvníkům nebudete prezentovat jediné zboží, ale celý svůj obchod na titulní straně www.kramky.cz.

 

Za zvýraznění všeho druhu se platí kredity. Majitelé Krámku Maxi získali několik kreditů zdarma již při založení svého krámku; ostatní uživatelé si je mohou navýšit. Učiní tak jednoduše ve své administraci v nastavení „Můj krámek“ -> „Kredity“ -> „Vložení kreditů“. Za krámkové kredity lze platit speciálně zpoplatněnou SMSkou (nejrychlejší varianta), bankovním převodem a dokonce i poštovní poukázkou

Prodáváme na internetu na Facebooku

reklama