Nachazíte se: Titulní strana--Rádce úspěšného prodejce--Ceny energie: srovnání dodavatelů elektřiny a plynu

reklama

Ceny energie: srovnání dodavatelů elektřiny a plynu

13. 9. 2010Diskuze: 0 příspěvků
Ceny energie: srovnání dodavatelů elektřiny a plynu

Nelíbí se vám vysoké účty za elektřinu a plyn? Zjistěte, jaký tarif je pro vás nejvýhodnější a kolik ušetříte! Díky kalkulačce projektu Ceny energie můžete okamžitě srovnat ceny i ve vašem regionu.

Každá domácnost má možnost svobodně si vybrat dodavatele elektřiny a plynu. Málokdo však o této možnosti ví, mnozí se bojí složitosti celého procesu. To je však chyba! Změnou dodavatelů energií můžete bez větší námahy ušetřit klidně i tisíce korun ročně. Celý proces navíc není vůbec náročný, vše za vás vyřídí nový dodavatel. Proč to tedy nezkusit?

 
Internetový projekt Ceny energie (www.cenyenergie.cz) vás však nepřemlouvá k bezhlavým změnám. Cílem webu je informovat o cenách energie, dostupných tarifech elektřiny a plynu a aktuálních akcích. Nemusíte přitom vyplňovat složitý formulář, nemusíte procházet komplikovanými ceníky dodavatelů, stačí několik kliknutí a dostanete srozumitelnou a jasnou odpověď, zda se vám změna vyplatí.
 
V přehledné tabulce zjistíte, jak se od sebe liší nabídky ve vašem regionu, jaké jsou speciální akce a kolik můžete ušetřit. Konkurence je přitom veliká, takže rozdíly mezi tarify mohou činit i několik tisíc korun každý rok.
 

Rady a návody pro každého

 
Kalkulačku a obrovskou databázi tarifů doplňuje na webu Ceny energie bohatý informační servis, který vám pomůže s každým problémem z oblasti energie. Potřebujete se zorientovat ve faktuře za elektřinu nebo vysvětlit komu a za co vlastně platíte? V magazínu Ceny energie najdete spoustu srozumitelných článků, které vám se všemi problémy poradí.
 

Ceny energie nabízí:

  • nezávislé srovnání tarifů elektřiny a plynu na trhu
  • výpočet potenciální úspory
  • zkušenosti čtenářů s dodavateli energií
  • srozumitelné informace o cenách energií (elektřina, plyn, voda, teplo)
  • více na www.cenyenergie.cz
Web obsahuje i diskusní fórum, kde si mohou čtenáři vyměňovat zkušenosti se službami operátorů, výši svých faktur za energie a další. Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se energií, neváhejte se zeptat!
 

Posviťte si na operátory!

 
Za energie každý měsíc utratíte zpravidla několik tisíc korun. Nebojte se nahlédnout do hlubin jejích dodavatelů a zjistěte, zda váš účet náhodou nemůže být nižší. S informacemi a kalkulačkou na webu Ceny energie vám to zabere jen pár minut. 

 

reklama