Nachazíte se: Titulní strana--O projektu

O projektuKdo jsme?

Krámky.cz jsou nový internetový projekt, který přináší inovativní platformu internetového obchodování spojující výhody prodeje v internetovém obchodě s jednořádkovou inzercí. Obchodovat zde mohou nejen podnikatelé, kteří se obchodem živí, ale také jednotlivci, kteří chtějí jednorázově prodat nebo zakoupit zboží. Specifikem Krámků je také netradiční nabídka produktů, které server odlišují od klasických nákupních center.
 

Čím se zabýváme?

Vedle klasické řádkové inzerce nabízíme uživateli založení vlastního internetového obchodu. Základní verze obchodu je zdarma a jeho založení trvá maximálně 5 minut, po kterých uživatel získá profesionální nástroj pro prodej svého zboží, který nemá na českém internetu obdoby.  K tomu přispívá také flexibilní vývoje nových nástrojů, díky nimž zaručujeme svým zákazníkům maximální spokojenost a uživatelské pohodlí. Krámky.cz úzce spolupracují s řadou renomovaných partnerů, jako jsou společnosti NetDirect a ACOMWARE.
 

Co nabízíme?

  • Krámky.cz nekladou svým uživatelům žádné překážky ani omezení a umožňuji prakticky okamžité zahájení obchodování. Jak již vyplývá z povahy internetu, jsou Krámky.cz uživatelům k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu, po něž mohou bez omezení nakupovat i prodávat.
  • Krámky.cz nabízí nakupujícím velké množství nejrůznějšího zboží, zařazeného do mnoha kategorií, které jsou podle požadavků našich uživatelů neustále rozšiřovány. Naším cílem je nabídnout nejen všední zboží, ale také netradiční produkty vyplývající z povahy krámků, malých a sympatických obchodů, kde je radost obchodovat.
  • Zakládáme si také na podpoře prodávajících, k níž dochází firmou řady účinných nástrojů. Vytváření nových funkcí internetového obchodu i bohaté možnosti zvýraznění prodávaného zboží vedou ke stále se zvyšujícímu komfortu při realizaci jejich prodejů.
  • Nakupující i prodávající se také mohou spolehnout na bezpečnost jimi prováděných transakcí, která se vždy řídí posledními trendy v zabezpečení internetového obchodování.

 

Čím se liší Krámek Free a Maxi?

Všem prodejcům nabízí Krámky dvě platformy pro jejich prodej:

  • Krámek Free je verze obchodu zdarma. Nabízí jednoduché rozhraní pro nabídnutí i prodej zboží, včetně detailního zpracování objednávky. Zboží vložené uživateli je vždy nabídnuto také na centrální doméně www.kramky.cz. Nové funkce i zvýraznění zboží na titulní straně je za poplatek.
  • Krámek Maxi je pokročilou funkcí obchodu za bezkonkurenční cenu 199 Kč / měsíc. Nabízí veškerou funkčnost Krámku Free s řadou dalších pokročilých funkcí, z nichž jmenujme statistiky obchodu nebo automatickou fakturaci. Veškeré nové funkce obdrží majitel krámku zdarma - stejně tak pro zvýraznění svého zboží může využít kredity, které získá po registraci zdarma. Zboží Krámku Maxi je navíc vždy přednostně umístěno před verzi Free.


Provozovatel serveru:

xBizon, s.r.o.
Tkalcovská 874/3a
602 00 Brno
Web: www.xbizon.cz

reklama