Nachazíte se: Titulní strana--Nápověda--Obrázková--Správa zboží

reklama

Správa zboží

 

Správa zboží – Vložení

 
Nejjednodušší způsob, jako vložit nové zboží, je kliknout na ikonu Vložit zboží v liště rychlé navigace. Tu najdete na úvodní stránce administrace vašeho krámku.
 

 

Po kliknutí na ikonu Vložit zboží budete přesměrováni na formulář, který obsahuje všechny základní volby pro zadání zboží k prodeji.
 
 
Prvním krokem je také zde vyplnit všechny povinné položky označené hvězdičkou (žlutě podsvícené).
 
Tip: Doporučujeme vám zlepšit informovanost vašich zákazníku tím, že vyplníte všechny položky formuláře. Můžete také přidat vhodnou fotografii prodávaného zboží. K tomuto účelu vám poslouží souborový manažer, který vám umožní správu veškerých souborů (obrázků, dokumentů apod.) na vašem disku. Vložení fotografie je zcela intuitivní – po kliknutí na ikonu Vybrat fotografii se vám otevře manažer souborů.
 
 
V manažeru souborů nejprve klikněte na položku Nahrát soubory. Otevře se vám následující okno:
 
 
Zde si přes tlačítko procházet vyberete soubor na disku vašeho počítače, který chcete vložit. Poté klikněte na tlačítko Nahrát soubory. Vámi vybrané soubory budou nahrány na diskový prostor vašeho krámku.
 
Z nahraných souborů si můžete vždy po dvojkliknutí na vámi požadovanou fotografii vložit soubor k aktuálně vkládanému zboží.

 

Zařazení do kategorie a zvýraznění zboží

 
Jakmile budete mít všechny položky o zboží řádně vyplněny, musíte zboží řádně zařadit do příslušné kategorie a můžete své zboží zvýraznit v rámci interního katalogu Krámky.cz.
 
Zařazení do kategorie: Po rozkliknutí ikony "Zařadit do kategorie" ze stromové nabídky vybírejte takovou kategorii, která se k vašemu zboží hodí nejlépe.
 
Poté klikněte na tlačítko Další krok.
 
Zvýraznění zboží: V červeném boxu vyberte zvýraznění, které vám vyhovuje a označte jej. Poté klikněte na Uložit.
 
 

 

 

Správa zboží – Editace

 
Nejrychlejší přistup k editaci zboží je přes levé menu Můj Krámek / Můj prodej kliknutím na položku Zboží.
 
 
Po kliknutí na tuto položku se vám otevře formulář s přehledem zboží, které již máte na svém účtu uloženo.
 
Odtud můžete zboží jednotlivě upravovat kliknutím na ikonu se symbolem tužky.
 

Dále můžete zboží také jednoduše smazat a to kliknutím na ikonu se symbolem křížku. Před úplným smazáním zboží budete ještě jednou vyzváni pro potvrzení této akce.
 
 

 

reklama