KOVANDA -  počítače a příslušenství

Rozšířené vyhledávání

Váš košík je prázdný!

Informace o prodejci

KOVANDA -  počítače a příslušenství

KOVANDA - počítače a příslušenství

100 % / hlasovalo: 2

Neslibuji zázraky, ale spokojenost zákazníka mi dělá dobře. Zasílám levně i na SLOVENSKO. Přijímám i platby PayPal. Čtěte "O nás".

O nás

Kontakty
IČ: 16537599
603218803
pavel@kovanda.cz

Kontakt

Ing. Pavel Kovanda
V Paloukách 814
285 22 Zruč nad Sázavou, CZ

O nás

reklama

O nás

11. 9. 2009

Neslibuji zázraky, ale spokojenost zákazníka mi dělá dobře. Zasílám levně i na SLOVENSKO. Přijímám i platby PayPal. Čtěte "O nás".

Nedočkavým zákazníkům z České republiky, kteří dávají přednost doručení s platbou na dobírku odesílám zboží v následujícím pracovním dni po obdržení objednávky.

Při platbě předem (které dávám přednost já) odesílám zboží  po připsání peněz na účet taktéž neprodleně.

Zákazníci ze Slovenska při dokončování objednávky v kolonce pro doplňující informaci uvedou slovo SLOVENSKO, protože zatím nemají jinou možnost jak v adrese uvést stát. Potom počkají na můj e-mail s pokyny k platbě, ve kterém jim potvrdím nebo upřesním kalkulaci poštovného podle hmotnosti zásilky a pak mohou platit předem v EUR na můj slovenský účet vnitrostátním převodem v rámci Slovenska. Pro přepočet celkové částky k úhradě z CZK na EUR použijí aktuální kurz ČSOB devizy - nákup.

Od majitelů elektronické peněženky  PayPal  mohu inkasovat platby jejím prostřednictvím.

Jako variabilní symbol platby se uvádí číslo objednávky (zákazník je nalezne ve své elektronické poště ve zprávě o přijetí objednávky).

Jako plátce DPH přikládám k zásilce na žádost zákazníka (v doplňující informaci při objednávání) daňový doklad - fakturu.

Dotaz ?  Přání ?  Stížnost ?  Neváhejte a pište nebo volejte ! Jsme jen lidi a máme dar řeči. Moje babička to říkávala jinak: "Líná huba - holý neštěstí"

 

živnostenský list

 

 

reklama