Fungujeme na základě čínské medicíny

Rozšířené vyhledávání

Váš košík je prázdný!

Nachazíte se: Titulní stranaZdraví je to nejcenější …"Přírodní antibiotikum"

Informace o prodejci

Fungujeme na základě čínské medicíny

Zdraví je to nejcenější !

0 % / hlasovalo: 0

Zdraví bohužel není samozřejmostí a je třeba o něj pečovat. Nejúčinnější je, starat se o zdraví dříve, než nastanou zdravotní problémy. Zabýváme se zdravotní prevencí, zdravým hubnutím a naše bylinné přípravky české výrobky jsou bez chemie, vhodné pro muže i ženy, pro těhotné, kojící maminky i děti. Nabízíme možnost 40%tní slevy při nákupu.. u spolupráce až 50%.

O nás

Kontakty
IČ: 66722977
602717023
skype: baarusenecka
baaruska@email.cz

Kontakt

Baarová Eva
Hlavní 930/130
74706 Opava, CZ

O nás

reklama

"Přírodní antibiotikum"

Cena s DPH: 900,00 Kč

Bazarové zboží:Ne

Popis zboží Fotografie

Exklusivní směs bylinných extraktů. Má příjemnou,silnou kořennou vůni a nahořkle kořenitou chut.Obsažené byliny bohaté na účinné látky zaručují široké působení. C elkově zvyšuje odolnost organismu, podporuje správnou žaludeční činnost , práci slinivky břišní, napomáhá čištění organismu, přispívá k uklidnění zánětů, tlumí bolest a křeče, působí příznivě při nachlazení, při zvýšených teplotách, při bolestech v krku a aftách, působí příznivě na činnost jater a žlučníku, mírní premenstruační potíže a problémy v období přechodu pomáhá při ledvinových a močových potížích, posiluje tělo při rekonvalescenci po nemoci.. Je zcela bez chemické stabilizace.
 

Mívala jsem velké problémy se žaludečními vředy a vždy musela dávat pozor na to, co jím. Díky výrobku OK Alfa+ si mohu dovolit sníst i to, čemu jsem se vyhýbala, při potížích mám do 15 minut klid! Vyzkoušela jsem OK Alfa+ také při močových a ledvinových potížích. Bolesti ustoupily téměř okamžitě a do 2. dne naprosto odeznělo řezání a pálení při močení. Navíc mi OK Alfa+ pomáhá při aftách, při paradentóze - nekrvácí mi dásně a dodává energii! Je to vynikající!
Jana M., Brno - PŘÍBĚH SPOKOJENÉ ZÁKAZNICE

Diskuze (0 příspěvků)

reklama