Elektroměrové rozváděče

Rozšířené vyhledávání

Váš košík je prázdný!

Nachazíte se: Titulní stranaElektroměrové rozváděčeelektroměrové rozváděče …elektrorozv. jádra EW30-DP1 na zeď

Informace o prodejci

Elektroměrové rozváděče

Elektroměrové rozváděče

0 % / hlasovalo: 0

Prodej mnoha typů elektroměrových rozváděčů pod omítku i na zeď včetně rozváděčů nepřímého měření - prázdných nebo plně vybavených skříní , elektrorozvodných jader pro panel. domy s protipožární odolností EW30-DP1, elektrom. rozváděčů do zdi s protipož. odolností EW60-DP1. Prodej atyp. provedení po dohodě se zákazníkem emailem či telefonicky. Všechny ceny jsou včetně 21% DPH.Doprava Toptrans.Platba hotově na dobírku.Dopravné hradí zákazník službě TOPTRANS a bude přičtena na místě dle kg a km.

O nás

Kontakty
IČ: 49900463
417536080, 777854952
417536080
elzambystranysro@seznam.cz

Kontakt

ELZAM Bystřany spol. s r.o.
Jana Žižky 83
417 61 Bystřany, CZ

O nás

Napište nám

*

*

Opište tento kód:

3321


Doporučte nás

*

*

Opište tento kód:

3321


elektrorozv. jádra EW30-DP1 na zeď

Rozváděče vyhovují protipožární odolnosti EW30-DP1, plně typově vybavené nebo jen s vložkou bez elektrovýbavy, na zeď, se všemi požadovanými doklady včetně prohl. o shodě  PAVUS.
Jedná se o elektrorozvodná elektroměrová jádra , která jsou zpravidla umístěna na chodbách v panelových domech. Skládají se ze dvou sešroubovaných skříní. Dolní je určena pro přívod a měření, horní pro jištění  zařízení společné spotřeby včetně schoď. relé, napáječů a pod. (chodbové osvětlení, ventilace, rozvody telefonů  aj.) .
Konstrukce je přizpůsobena ke snadné montáži při rekonstrukcích, kdy kabelové stoupací vedení je na zdi a jádro se jen přisadí ke zdi. Tyto rozváděče mají vyjímatelné vložky s veškerým elektrozařízením.

V objednávce nutno vyspecifikovat případně jinou požadovanou náplň elektro odlišnou od typové.

Záruční doba na veškeré dodané zboží je 2 roky.
Doprava k zákazníkovi službou Toptrans. 
 Doprava zdarma.