Nachazíte se: Titulní strana--Co Krámky.cz nabízí?

Co Krámky.cz nabízí?

Krámky.cz jsou nová, unikátní prodejní platforma, která nabízí netradiční funkčnost i nabídku zboží. Svým návštěvníkům přinášíme nejen možnost zdarma inzerovat a prodávat své zboží, ale také si v několika málo krocích založit vlastní internetový obchod.


S Krámky.cz získáte vlastní internetový obchod zdarma.

Co nabízíme?

 

1. Jednorázový prodej nového i starého zboží

Máte doma starý počítač, ledničku či jiné zboží? Krámky.cz vám umožňují veškeré tyto předměty zdarma nabídnout ostatním uživatelům. Dostali jste pod stromeček nový dárek, který byste chtěli prodat? Také pro něj se u nás najde místo.

 

2. Internetový obchod zdarma

Podnikat s námi může skutečně každý. Krámky vám v několika krocích umožní jednoduše si vytvořit vlastní internetový obchod, který ponese vámi vybraný název a bude k dispozici pod samostatnou doménou www.kramky.cz/nazevobchodu.

 

3. Jednoduché ovládání krámku

Zakládáme si na tom, aby nastavení krámku, vložení zboží i správu objednávky pochopil každý. Administrační rozhraní krámku je proto jednoduché, pokročilé funkce lze snadno vypnout a co víc, máme připravenu také kompletní grafickou i textovou nápovědu.

 

4. Nabízíme zboží všem návštěvníkům

Každé zboží vložené našimi uživateli, ať už jde o jednorázové prodejce nebo majitele vlastních krámků, nabízíme vždy na centrální doméně Krámky.cz všem návštěvníkům webu. Díky tomu oslovíte desítky tisíc návštěvníků měsíčně!

 

5. Nadstandardní propagaci zboží

Abyste zvýšili šanci, že své zboží prodáte návštěvníkům Krámky.cz, nabízíme jednoduché zvýraznění zboží nebo také celého krámku. Díky možnosti platby přes SMS jsou veškeré služby okamžitě aktivní! Navíc je k dispozici také XML výstup obchodu, který je možné vložit do srovnávačů cen jako Hledejceny.cz nebo Zboží.cz.

 

6. Optimalizaci pro vyhledávače (SEO)

Je samozřejmostí, že všechny vložené krámky jsou optimalizovány pro vyhledávače. Pro majitele takového krámku je potom hračkou prezentovat svůj obchod také návštěvníkům mimo Krámky.cz.

 

7. Služby pro firmy

Protože si krámek u nás může založit skutečně každý, umožňujeme také firmám vytvoření vlastního obchodu, do kterého jim naimportujeme vybrané zboží.

 

reklama