Nachazíte se: Titulní strana--Bezpečnost

Bezpečnost


 Dbejte na ochranu hesla

Pro bezpečný nákup a prodej zboží na Krámky.cz je nezbytné dodržovat základní pravidla. Mezi obecné zásady bezpečnosti patří zabezpečení vlastního počítače uživatele, bezpečné uložení přihlašovacích údajů a v neposlední řadě také vytvoření dostatečně „silného“ hesla. V žádném případě nepoužívejte jména, data narození a podobné lehce odhadnutelné údaje. Samozřejmostí je nesdělovat své přístupové údaje třetím osobám.


 Pozitivní hodnocení je vizitkou prodejce

Pro bezpečný nákup zboží doporučujeme vždy kontrolovat hodnocení prodejce a také pečlivé pročtení popisu zboží, stejně jako prohlédnutí jeho fotografie. Hodnocení prodejce patří mezi nejdůležitější bezpečnostní opatření. Nezapomínejte však, že nový prodejce nemusí být doposud hodnocen a přesto proběhne váš nákup bez nejmenších problémů. V případě, že máte jakékoliv pochybnosti či dotazy k zboží jako takovému, využijte možnosti prodejce kontaktovat.


 Snažte se o detailní popis zboží

Pro prodejce patří k nedůležitějším „bezpečnostním“ opatřením vlastní zabezpečení před oprávněnými i neoprávněnými reklamacemi. Doporučujeme věnovat velkou pozornost popisu zboží, jeho správnému zařazení do kategorií a případnému upozornění na jeho vady (nejedná-li se o nové zboží). Nedorozumění mezi prodejcem a kupujícím také účinně brání uveřejnění vhodných a především odpovídajících fotografií.

 

reklama